Tags

, , , ,

Kreacje, z tych fotek zapowiadały pokaz w magazynie Ok – miesięczniku, którego redaktorem naczelnym jest Marcin Dąbrowski. Kolejny złoty człowiek, który bardzo dużo pomógł przy Vintage Fashion Show.

Zdjęcie, na którym koleżanka klęczy i składa ręce wywołało ponoć wiele kontrowersji, pewnie sukienka z białej tkaniny i skórzane paski, natchnęły fotografa do pomysłu takiej pozy i grafika do dorobienia aureoli na głowie. Tkanina była ciekawa z racji wzoru, który cudownie się mienił. Pasek na samym dole sukienki, stworzył fason w formie klosza do lampy – sukienka szybko się sprzedała.

Dziewczęca sukienka w kratkę – w miarę sztywna tkanina, prosty krój, jedynie wywinięty pasek przy dekolcie przechodził w tył tworząc kołnierz i tym samym dekolt w szpic. Inspiracją dla Mnie, przy tworzeniu projektu były lata 50-60.

Modelka przedstawia złote spodenki – cudowny materiał, było go jednak zbyt mało na coś innego, bluzka ecru uszyta z dwóch rodzajów tkaniny. Przód tworzy tkanina grubsza subtelnie połyskująca, w którą wpleciony jest złoty stary pasek w postaci węża, tył bluzki, to jedwabna chustka, która powiewa lekko, zalotnie, kobieco, kokietuje krzycząc – hej ludzie informuje was, że tu nie ma bielizny!

Ta sama modelka prezentuje na zdjęciu sukienkę z włóczki, gdzie każda nitka jak pajęczyna, była osobno przekładana i przyszywana na cielistą podszewkę. Odważna kreacja-bo są kobiety, które kochają niekonwencjonalne rozwiązania;) Choć przyznam szczerze, że mając przed sobą podszewkę i kłębki włóczki miałam w oczach znak zapytania..:)