Tags

, , , , , ,

Mrrrr  Odważne “Kocisko” tak jak obiecało, pokazuje dzisiaj swoją odważną kocią naturę w całości. W poprzednim tygodniu oglądaliście tylko makijaż. Dzisiaj, nową dokończoną wreszcie bluzkę. Spódnica już była na blogu, tyle że w innym wydaniu. Jak dobrze poszukacie, to znajdziecie:) Ciekawa jestem czy definicja dualizmu będzie wam pasowała do makijażu z poprzedniego tygodnia i bluzki z tego tygodnia. Pewnie będziecie się w tym przypadku kierować w ciemniejszą stronę, ale ja paradoksalnie widzę w niej dużo światła… Nie będę wam tego paradoksu opisywać, bo to skomplikowane:) Jedyne co mogę napisać, to, to, że nie myślę schematami, a symbolami:) I nie ma tak, że coś jest białe, albo czarne! Tak mogą myśleć ludzie którzy rozumieją tylko schemat, którzy żyją nim i według niego. Podobno tak wygodniej, czyli coś co jest narzucone odgórnie w życiu przez różne państwowe organy i ciągnie się jak flaki z olejem. Standardy- bleee!! Zawsze możecie poczytać np “Małego Księcia” jest mistrzem w symbolice. Patrzył duszą, wyobraźnią, dlatego zawsze widział więcej:) Fajnie być bogatym w różne emocje i czuć je mocniej niż każdy śmiertelnik. Odwaga, też była atutem Małego Księcia:)

Trzeba się czasami ubrać odważnie, zachowywać odważnie i mówić odważnie. Nikt nie może nas zamknąć w schematach. Pamiętajmy o tym! Każdy musi poszukać w sobie indywidualności, odwagi i umieć ją pokazywać!

Jeśli chodzi o bluzkę, to też można zobaczyć więcej 😉 Cienka tkanina i wycięte kółko na plecach, zmusza do założenia jej na gołe ciało mrrrr. Stwierdziłam, że fajnym rozwiązaniem będzie przyszycie np koronek, żeby nie świecić piersiami. Bądź co bądź, bluzka należy raczej do odważnych;)

Invalid Displayed Gallery