Tags

, , , , , , , , , , ,

https://www.facebook.com/events/1633998186861581/

Witam ,

Moi Kochani zaczęłam dzisiaj od linku. Jest to taki magiczny link!! Tak magiczny jak czas który się zbliża.. Święta Wielkanocne!!! Zmartwychwstanie Pana!! Cieszę się, że tak się to zbiegło w jedno. Obiecywałam ostatnio mamie Jasia i Jasiowi, że wymyślę coś i przeznaczę na licytację. Wam też obiecywałam, że będziecie mięli w to wgląd i jednocześnie prosiłam o zaangażowanie w udostępnianiu dalej linku Mam nadzieję, że nam pomożecie:)

Jeśli chodzi o samą sukienkę, starałam się, żeby to było coś praktycznego. Sukienka jest z fajnej tkaniny, która się rozciąga. Wzór: Pepitka w kolorze granatowo – ecru. Rozmiar S/M.

Sukienka PO PIERWSZE jest elegancka, opięta, zatem pasuje jak najbardziej do szpilek!! PO DRUGIE jest seksi – zatem po raz drugi pasuje do szpilek!!;) Po TRZECIE wymyśliłam do niej, specjalny golf, który można założyć do sukienki i wtedy już pasują albo koturny, albo buty sportowe!! Na sesji golf posłużył mi np jako kaptur na głowę, bo przyznam, że było bardzo zimno i cudownie wiało;) Także kiedy chcemy zakładamy golf, kiedy go nie chcemy możemy zostawić w domu, ale moja osobista rada – dziewczyny zabieramy go w torebkę. 🙂 Nie zaciąży nam w niej bardzo, zajmuje mało miejsca, a nigdy nie wiadomo kiedy się przyda. Licytacja moi drodzy właśnie zaczyna swój czas.:)

Chciałam podziękować z całego serca mojej krawcowej Agnieszce Hedzie za pomoc. Również dołożyła cegiełkę swojej ciężkiej pracy do tej licytacji. Dziękuję mamie Jaśka i Jaśkowi za możliwość pomocy. Za motywację :* Wam za to, że jesteście:*

Invalid Displayed Gallery