Tags

, , , , , , , , , , ,

Zapoczątkuję dzisiaj stylizację, która pojawi się za tydzień:) But Love (koniecznie zajrzyjcie) https://www.facebook.com/butlovee/?fref=ts pomógł mi, wielką mocą czerwieni, wzmocnić, podkreślić look, na który koniecznie zaczekajcie. Będzie to elegancja połączona z dziewczęcością i modnym trendem 2016, uwielbianym przez moją osobę:) Do tego detal, który jest niepozorny, leży sobie często w pasmanteriach na półkach, ale w tym przypadku tak jak klasyczne szpilki od ButLove, dodał wyrazistego charakteru.

Buty o których piszę, drogie Panie, to klasyka, która zawsze i wszędzie, do wszystkiego pasuje. Nie da się jej wygonić z naszych buciarek:) Kwintesencja kobiecości i na dodatek w pięknej czerwieni:)

Czerwień – to taki kolor! Kolor pożądania, miłości, pragnienia, ognia. Pewnie pierwsze co, kojarzy wam się z czerwonym winem. I do tego taka czerwona szminka mmmmmm, nie było jej tym razem w stylizacji, ale btw. Soczysta czerwień, w każdym razie, jest także trendy w obecnym roku.

Czółenka – to takie buty:) Buty są przyjacielem kobiety! Czasami kłócą się z nimi nasze stopy, które są w gorszej formie, ale konsensus w tym związku jest taki, że każdy foch ma swój koniec i miłość wygrywa. Oczywiście ta prawdziwa miłość;)

Natomiast, gdy połączymy kolor czerwony, oraz klasykę i piękno tego buta, otrzymamy cudowne rozwiązanie, które ożywi dżinsy np. ze zwykłą koszulką. To taka rada, jeśli lubimy coś przyprawić na ostro 😉 Sukience, spódnicy ołówkowej czy kombinezonowi, dodadzą natomiast elegancji i klasy.

Moi Drodzy, jeśli czytacie ten tekst, to prosiłabym, żebyście dotrwali do końca. Sklep z butami, którego link zamieściłam wyżej, prowadzą cudowni ludzie. Z wielkim zaangażowaniem, starają się rozwijać i dogodzić wszystkim, choć to ciężkie w tak zwanym, specyficznym mieście. Małe miasteczka, mają to do siebie, że są trudnym miejscem na otworzenie interesu, a przede wszystkim na utrzymaniu go. Tu każdy chciałby tanio i jeszcze dobrze, modnie, ale jednak nie przepłacać. Wiem to, bo sama pochodzę z małego miasta. Często ludzie, którzy coś otwierali z zapałem, za chwilę zamykali interes, bo nie mięli siły wytrwać w ciągłym dogadzaniu i wysłuchiwaniu marudzenia klientów. Można sprowadzić dobry, piękny towar, ale kto za niego zapłaci? Można sprowadzić, tani asortyment, taki jak wszędzie jest dostępny, ale wtedy narzekanie idzie w stronę “Matko, wszędzie to samo, nigdzie nic nie ma,  taki szajs”  I tak w kółko. Oni naprawdę dają radę. Słuchają tego wszystkiego i biorą,to na klatę! Znajdują jakiś złoty środek i już, po wszystkim. Można tam spotkać oprócz butów piękne torby:) Najcenniejszy jednak, jest piękny uśmiech właścicielki i ciepło jakie od niej bije. Także Drodzy Klienci!! Podziękujcie za to miejsce i tych ludzi, dajcie im wdzięcznością pozytywną energię, żeby wytrwali w tym interesie i rozwijali się z jeszcze większym zaangażowaniem z dnia na dzień.

Zapraszam na Zdjęcia But Love;) i za tydzień na całość stylizacji!!

Invalid Displayed Gallery