Tags

, , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dziś kolejny etap prostej prawdy, czyli “spódnica z weluru”

Druga propozycja, połączenia “Szarej sukienki z golfem” tym razem z welurową spódnicą, to kolejne proste połączenie, wystarczy tylko mieć te dwa ciuszki w szafie. Welur jest teraz bardzo modny. Do tego kolor spódnicy, także jest na topie. Tkanina ma w sobie niesamowitą elegancję i jest magiczna, w zależności od przesunięcia po niej dłonią. Szyje się ją trudno i jest wymagająca także w praniu. Weluru nie możemy tak sobie wsadzić do bębna pralki z inną odzieżą i heja!  Trzeba go prać ręcznie w niskich temperaturach , nie skręcać przy wyciskaniu! Najlepiej dociskać na płasko ręcznikiem i suszyć na płasko, choć ja wieszam normalnie, na wieszaku przy grzejniku ściennym i nic się z nim nie dzieje. Krawcowa też powinna wiedzieć jak go kroić! Jak widać, czasami jednak nie jest tak łatwo. Ale nikt nie powiedział, że będzie, zwłaszcza, kiedy chce się mieć coś prostego… prostego z pozoru, a w głębi kryje się niestandardowy charakter, z którym trzeba się pogodzić i go polubić. Konsensus jest jeden! I o spódnicę z weluru i o kobietę podobną do opisu, trzeba dbać 😉

Do spódnicy przyszyta jest gumka cielista.. I tyle wszystkiego. Póki co wstawiam proste projekty, ale mam ochotę zaszaleć! Czekam tylko na kosmiczną energię, która spadnie i nakarmi mnie swoim cudownym kosmicznym pyłem, przesiąknę nim tak, że nikt nie będzie wiedział o co chodzi, ale prawdziwie będzie ją czuł! Ta energia będzie zachwycała i dawała innym swoje ładowanie, jakiego nigdy nie poczuli. Wiem, że taka magia istnieje, jeśli otworzymy na nią serce i pozwolimy jej przeniknąć w nasze wnętrze. Yeah;)

Jeśli chodzi o welur, to jeszcze będą propozycje z tej tkaniny. Poznacie długą sukienkę, oraz spodnie z bluzką. Welur należy do tych tkanin z którymi nie należy dużo kombinować. Im prostsze projekty, tym lepiej. Tkanina jest strojna już sama w sobie.

Kochani moi, mam dzisiaj jakiś dzień w którym jestem myślami w kilku innych miejscach na raz. Nie potrafię się skupić, nie przychodzi mi, ani jedna historia, która mogłaby się wpleść w tą stylizację, w welur, w szarą z golfem, czy warkocza Wiktorii… No, ewidentnie kończy mi się magiczny pył. Zatem kończę! Idę siebie uporządkować, a was zapraszam do spojrzenia na naszą sesję “Spódnica z weluru”

Zdjęcia: https://www.facebook.com/BoyaliFoto-Dorota-Korcz-Fotografia-232252026798131/?fref=ts

Modelka:Wiktoria Schab

Stylizacja/Projekt/ Wizaż Agata Orczykowska Szu

Fryzura: https://www.facebook.com/VenaRadom/?fref=ts

Lokal: http://teatralna.radom.pl/

no images were found