Tags

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

 Dzisiaj  mam przyjemność zaprezentować post pod tytułem “Welurowa Sukienka Maxi” Prosty wzór, bo już wspominałam, że z weluru nie należy bardzo kombinować. Pisałam o tym w poprzednim poście. Tkanina bardzo przyjemnie przytula się do ciała, cudownie igra z dotykiem naszej skóry i współgra z wyobraźnią. Taką sukienkę możecie założyć na zbliżającą się studniówkę, na bardzo wyjściowe ostatki, które w zasadzie się skończyły, na wesele, na kolację we dwoje też:) jak najbardziej – możecie poznać podwójną przyjemność, miłego weluru.:P;) Z tą tkaniną, jak i z aksamitem, mam wiele skojarzeń, już o nich piszę….

Nie wiem dlaczego, ale jest pewna nowela z którą kojarzę welur! Zgadujcie, daję wam czas……….. nie podglądać……………………………… Już wiecie? Czy jeszcze nie macie pomysłu, co siedzi mi w głowie? Podpowiem, że nowela jest o małym, bystrym, naturalnym chłopcu i jest klasyką światową! Teraz pewnie już wiecie…………………………………………………………………………………..!!

Tak kochani, to ta nowela i to ten chłopiec “Mały Książę” ukradł mi serce już dawno, sentencje zawarte w opowieści trafiły w mały cel. On ma klucz do jednych z najważniejszych drzwi w moim wnętrzu, i czasami mam wrażenie, że tylko on…. Drzwi, które widzicie na zdjęciu były duże, piękne, dlatego wybrałam je na tło do sesji, otworzyłam je:)

Idąc w tym kierunku, zastanawiam się nad wieloma aspektami, czasami mam wrażenie, że ktoś otworzył w moim wnętrzu mnóstwo różnych drzwi, tych złych, albo tych mało istotnych, tych dobrych, ale te najważniejsze są cały czas zamknięte. Wy tak nie macie? Poczuliście jakieś skradanie, celowanie kluczem w zamek, ale to nie był ten klucz, drażniące grzebanie w tej cholernej dziurce, do której klucz nie pasuje! Droga do drzwi, serca kobiety jest trudna i oczywiście można ją przejść w wygodnych butach, na boso, w radości, czasem smutku, ale to nie droga jest tym celem tylko klucz, który na końcu tej drogi idealnie pasuje do tajemniczych drzwi. Nie każdy ma odwagę iść tą drogą… Czasami leżą na niej bardzo ciężkie kłody.. Najgorsze chyba jest jak klucz pasuje, ale nagle złamie się w połowie i zostanie w zamku… Ten który jest odważny, i wie, że teraz nie ma ochoty się cofnąć, bo to właśnie te drzwi… będzie szukał sposobu, żeby poradzić sobie z tym okropnym fatum. Będzie tańczył z problemem i będzie bardzo dobrym prowadzącym partnerem. Ten który się poddaje, bo tak wygodniej, przejdzie wiele dróg, będzie miał wiele wspomnień z wędrówek, ale nie dojdzie do celu… Bieda wielka być niespełnionym… Ile przerobionych tematów ludzie mają, a ile NIE ?! Nie martwcie się, te których nie przerobiliście będą wracać do skutku i przypominać o sobie, ile znaków nie zauważyliście i  ile cholernych błędów popełniliście…  Ile razy nie zaufaliście swojej intuicji? A ile razy kazaliście się jej bujać, bo strach mówił co innego? Spójrzcie w głąb siebie, bardzo uważnie, spokojnie.. Patrzcie na drogę przed siebie, w niebo, w gwiazdy, słuchajcie piosenek, czytajcie wiersze, książki, patrzcie w oczy ludzi, które nagle patrzą wam tak głęboko w duszę, że nie wiecie jeszcze o co chodzi. Być może tam są kluczowe znaki waszego celu.. Może patrzy na was uważnie sam cel, który czeka na waszą strzałę!! Na sam środek!! I nie uciekajcie od ludzi którzy patrząc na was milczą, nie bójcie się, bo wtedy słychać najwięcej… Najważniejsze jeśli spotkacie kogoś z kim będziecie rozmawiać bez słów… ale będą to wartościowe rozmowy. Nie te złe, choć i takie są przydatne..

I jeszcze jedno. Najważniejsze, to nie angażować się emocjonalnie!! A jeśli zauważycie, że nieuzasadnione emocje występują, znowu zajrzyjcie w głąb siebie… i popatrzcie w niebo.

Nie jestem szalona!!;) Kocham was ludzie:) A wszechświat ma jakiś zamysł w wielu sprawach dotyczących naszego życia, wysyłajmy mu tylko dobre rozwiązania i dobre pragnienia…

Zdjęcia: https://www.facebook.com/BoyaliFoto-Dorota-Korcz-Fotografia-232252026798131/?fref=ts

Stylizacja/ Projekt/ Wizaż: Agata Orczykowska Szu

Fryzura: https://www.facebook.com/VenaRadom/?fref=ts

Restauracja Teatralna służyła klimatycznym wnętrzem. Dzięki

no images were found