Tags

, , , , , , , , , , , , ,

Dzisiaj wypadałoby wstawić coś na Sylwestra:) Bo w sumie za chwilę będzie ten dzień złotego szaleństwa i witania szampanem Nowego Roku.

Kupowałam kiedyś a’la skórę w kolorze cytrynowego złota, metaliczny odcień. Była mi potrzebna, a takie teraz jeszcze modne! Przeglądałam w magazynach różne spódnice z tego typu materiału, ale też spodnie, bluzki. Średnio przepadam za takimi ubraniami, ale wiem, że czasami trzeba pokazywać, to co jest hiciorem i taka właśnie stylizacja sylwestrowa dziś na blogu. Stwierdziłam, że jeśli już mam coś z tego stworzyć, to chciałabym, żeby to nie było jakieś skomplikowane. Czyli prosta bluzka i teoretycznie, prosta spódnica, trochę przód wykombinowany, powycinany. Można założyć do tego rasową szpilkę i już witamy Nowy Rok jak należy:)

Nowy Rok, to nowe postanowienia, nowe życzenia, nowe marzenia i nowa siła na wytrwanie w tych postanowieniach i dążeniu do realizacji marzeń krok po kroku. Nie może być inaczej !! Nie ma innej opcji !! Nie ma od jutra!! Jest Tu i teraz!! To będzie rok wyzwań dla was i już czujecie jak będzie cudownie?! Życzę wam w tym Nowym Roku zdrowia, spokoju wewnętrznego, wartościowych ludzi obok was, którzy będą was rozśmieszać i dawać dużo energii, pomogą wam zdrowym rozsądkiem, swoimi  zdrowymi poglądami i podzielą się mądrymi spostrzeżeniami z nami… Trzeba poznawać nowe osoby, bo znajomości są bardzo ważne i nigdy nie wiadomo, które zostaną z wami na dłużej.. Nigdy nie wiadomo, kogo i dlaczego właśnie teraz i tu poznajesz.. Nigdy nie wiadomo, dlaczego ktoś się do Ciebie odezwał w dowolny sposób i co go do Ciebie sprowadza…:) Przyjmujcie w tym Nowym Roku, to, co wam on niesie i obserwujcie:) Nowy Rok, to także wolne od pracy, dlatego wykorzystajmy to na maksa !! I Pozdrówmy Juliusza Cezara, który załatwił nam taki czas ! Rzymianie czcili w ten dzień Janusa. Janus był bogiem początków!! Opiekunem bram, drzwi, mostów, przejść i układów sojuszniczych, a także patronem umów. Poprośmy w Nowy Rok, aby Janus opiekował się nami, za każdym razem, kiedy chcemy otworzyć nowe drzwi lub przejść spokojnie most nad przepaścią, bo na drugim jego brzegu, są złote bramy pełne wiary w lepsze jutro i w lepszych nas.. A być może nawet jakieś ciekawe, korzystne umowy w pracy i nowe propozycje..

Póki co, zobaczcie taką propozycję:)

Projekt: Agata Orczykowska Szu

Zdjęcia Kasia Bolek. Bardzo Dziękuję:*

Modelka: Wiktoria Schab. Dziękuję*

no images were found