Tags

, , , , , , , , , , , , , , ,

Dzisiaj coś bardzo ciepłego, coś dla zwolenniczek swetrów, czyli dla mnie:) Pamiętacie jak na stronie wypytywałam, kto ma włóczkę, kto robi swetry i takie tam? Zgłosiła się z chęcią pomocy Pani Bożenka i chwała jej za to, bo ona lubi sobie dziergać, a nam jest dobrze:) Mało tego, fajnie dobiera kolory i kombinuje razem ze mną jak koń pod górę. Włóczka jest drogą sprawą, ale są miejsca, gdzie można dostać ją taniej;) Kolory swetra,  które dominują, to turkus, zieleń, biel, ale jest też tam taka magiczna bordowa włóczka, tak wrzucona sobie w nasz płaszczo – sweter i właśnie dlatego dobrałam bordowe kozaki od But Love i bordowy kapelusz..

Sweter ten niestety nie jest do końca moim pomysłem. Pomysłodawczyni, to Marta Boliglova. Zobaczyłam kiedyś ten sweter u jakiejś “gwiazdy” i bardzo mi się spodobał. Co prawda jak byłam mała, miałam podobne twory, no, ale jednak, nie pokazałam tego jako pierwsza;) Trochę go zmodyfikowałam, nie jest oczywiście identyczny. Chciałam go widzieć w formie wielkiego swetrzyska. (To może i dobrze, bo skoro chodzą po 1200 zł i są krótkie, to te długie powinny kosztować drugie tyle) 😉

I mamy sweter zamiast płaszcza! Tadammmm. W sam raz do kozaków, ale i na każdą porę roku. Idealny zamiast kurtek. Cudowny jest do wszystkich butów, tworzy ciekawe stylizacje nawet ze szpilkami. Zobaczycie i taką! Będzie takich pomysłów włóczkowych więcej i spleciemy razem ze sobą, wszystko co możliwe!!

Można szukać, kombinować, o to przecież chodzi, żeby się nie bać i być odważnym. Ja rozumiem, że lubicie bezpieczne, zwykłe, proste opcje i jak najbardziej jestem za, zwłaszcza jeśli ktoś, nie czuje się mocno w kwestiach mody, ale moda to zabawa!! I to co w sercu i w głowie siedzi, to trzeba to wypuścić i niech sobie polata wolno;) Niech sprawia radość innym, a to swetrzysko już sprawiło radość temu, kto go widział:) Iskierki w oczach i miłość od pierwszego wejrzenia, aż biedny się czerwienił i nie wiedział, którą kobietę ma wybrać.. No ja rozumiem, że są różne dylematy w życiu. Ale prawda jest jedna, zawsze coś  nas do niej prowadzi, małymi kroczkami, bądź dużymi.

Pomysł: Agata Orczykowska Szu

Buty od But Love

Zdjęcia: Fotograf anonimowy;) Naprawdę zdjęcia są dobre!!

no images were found