Tags

, , , , , , , , , , , , , ,

Jak ja uwielbiam te zaglądajki wasze weekendowe, które przypominają o powrocie do mojej odpowiedzialności :):* Halo, halo wczoraj był mały kryzys, brak wiary, poddanie.. Trochę mam pod górkę, ale już wyszłam na prostą , ukarałam podświadomość za ten brzydki stan. Nikt nie mówił, że będzie łatwo! Marudzenie natomiast tylko pogrąży, dlatego… Nie zostawię was bez postu, natomiast, będzie to coś szybkiego! Bluzka asymetryczna:) Nie dostaje gotowych produktów od firm i nie stwarzam z nich stylizacji, to wszystko trzeba uszyć, kupić materiał, zapracować na te wydatki, zorganizować sesję, mieć pomysł, poświęcić dużo czasu, a jak wiecie, bądź nie, mam dzieci,pracę,obowiązki.. I wena też nie zawsze występuje! W tak trudnych chwilach liczy się właśnie ten pomysł, spięcie dupy i recykling, który zawsze mnie nakręca. Pogrzeb w szafie i zobacz , co potrzebuje nowego tchnienia.  Pomogą Ci pokonać przeciwnika nożyczki i inne dodatki. Ale o tym jeszcze nie teraz, bo zbyt dużo zdradzę:)

Dzisiaj wstawiam przerobione, szerokie dzwony, zakupione w ciucholandzie i bluzkę z weluru. Miałam taki kawałek w domu i stwierdziłam, że będzie ok, do takiej modnej teraz, falbaniastej, welurowej, asymetrii. Dżinsy zwężone, przeszyte szwem na przodzie nogawki i jej tyle. Jak na rajstopach 🙂 Ten post i następny będzie szybki, ale przyjemny, trochę zmieniłam klimat. Teraz będzie pokój podróżnika, ale też później, przyjemna sesja w chmurkach z głuptasowymi minami, w bluzce, którą przywołało, pragnienie za latem! Uwielbiam tą tkaninę, która połyskuje w słońcu, tak magicznym, niebieskim kolorem. Kupiłam jej dużo, dlatego trzeba będzie bluzce zrobić fajny dół, żeby jej się nie nudziło, jak na pupie będą same majty, a w szafie ciężkie dżinsy:) Myślę dla niej o przyjemnej spódnicy, ale to jeszcze trochę! Do lata piechotą będzie szła, aż dojdzie.. Do dżinsów i odpowiedniego nakrycia, jest ok w chłodne dni, ale ona, aż się prosi o słońce i luz tam na dole;) Piżamka będzie też ok w tej wersji, którą mam w głowie… |Będzie seksi, ale chyba raczej nie wyjdziecie w połyskujące słońce na spacer, aczkolwiek możecie wypić w niej rano kawę, na balkonie, podwórku, kto bogatemu zabroni;) Tą tkaninę zobaczycie dopiero za tydzień.

W przyszłościowych postach, czeka na was także ambitniejszy pomysł! Propozycja wiosennego okrycia- płaszcz!! Oczywiście, nadal welur w różnych pomysłach i recykling, o którym wspominałam wyżej! Zobaczycie bardzo fajne propozycje przerobienia swoich starych bluz, w okrycia z pomysłem i na dzień i na wieczór, a także jaką kobiecą, modną bluzkę, można zrobić z czarnej koszulki nocnej na ramiączkach, dodając “coś” do niej. Zabieram się do pracy, a wy czekajcie na mnie w pokoju podróżnika, do którego zawitałam sobie z marzeniami, nie tylko tymi podróżniczymi. Zapraszam tam do mnie dziś na kawę, szarlotkę czy coś ..;) co dwie głowy, to nie jedna, będzie to przyjemna podróż w nieznane i przywieziemy z niej nowe inspirujące pomysły.

Bluzka asymetryczna zaprasza was na szybki przegląd:

Pomysł/Projekt Agata Orczykowska Szu

Zdjęcia: https://www.facebook.com/beata.maciejewska.904?fref=ts Dziękuję

Szycie trochę ja trochę Ula:) Dziękuję

no images were found