Tags

, , , , , , , , , ,

Dzisiaj trochę z dowcipem:) Ta romantyczna bluzka z koronką, którą możecie zrobić sami! (wystarczy pogrzebać w szafie, ewentualnie iść do pasmanterii) Zrobiona jest z koszuli nocnej i koronki. Jest tak romantyczna, że pasuje w sam raz na zbliżające się walentynki:) Koronka, która jest piękna, musiała skończyć związek ze starą kolorową, bawełnianą sukienką, gdyż był już przechodzony i nie wróżył fajerwerków, ani pochwał, ani oklasków. Koronka postanowiła coś zmienić i dzięki temu, jest teraz szczęśliwa. Może i sukienka wreszcie odżyje w związku z inną koronką, albo z inną tkaniną:) Zdarza się:)
Muszę wam powiedzieć, że wycieczka z nowymi przyjaciółmi, była naprawdę fascynująca:) Na początku dowodziłam w tej wędrówce, ale każda kobieta oprócz pewności siebie, powinna dawać innym uśmiech, pogłaskać przyjaciół, przytulić i powiedzieć dobre słowo.
Cały czas na naszej drodze poznajemy różnych ludzi, zwierzęta.. Ja poznałam PTAKI i dobrze. Niektórzy z Tobą zostaną, nie wszyscy, czasami będziesz żałował różnych decyzji i nie będziesz mógł ich cofnąć. Trudno, trzeba się z tym pogodzić, tyle nam zostaje. Najważniejsze, żeby zostali Ci, którzy nie oceniają i rozumieją, a przynajmniej starają się rozumieć. Żeby nie oceniali Cię na podstawie tego kim byłeś wczoraj, tylko zobaczyli kim starasz się być dzisiaj. Każdy ma prawo do transformacji. Jedno jest pewne, najlepiej jest nauczyć się przebywać samemu ze sobą, tak żeby było Ci dobrze z tą obecnością. I jeszcze jedna moja rada, przestańcie oczekiwać! Wtedy znikną wszystkie przykrości i złe emocje. Wydaje się z perspektywy dawnych doświadczeń, na tym “wczorajszym” etapie, że Ty się starałeś, że zrobiłbyś dużo dla kogoś i oczekujesz w podświadomości tego samego, ale widzisz, że ktoś ma inne zdanie. I może mieć. Oczekiwania – Nic bardziej głupiego. Wszystkie negatywne emocje, złości są wtedy kiedy są oczekiwania. Z tymi ptaszkami było śmiesznie, przyjemnie i jestem im za to wdzięczna, ale tą drogą mogłam iść także w przyjemny sposób sama. Rób to, na co masz ochotę, ubieraj się jak chcesz, spędzaj czas jak uważasz, jak lubisz i nie przepraszaj za to…Pamiętaj, że czasami 5 minut Twojego życia może wpłynąć na Ciebie tak bardzo, że będziesz miał “jutro” inne przekonania niż wczoraj, inne zdanie i poglądy i nie pozwól, aby czyjaś krytyka wpłynęła na Ciebie negatywnie. Odbij ją. A jeśli chodzi o zmiany, to najważniejsze odbywają się w sercu… Bluzka była z serca:)

Zdjęcia: Beata Maciejewska Inter Foto
Pomysł: Agata Orczykowska Szu