Tags

, , , , , , , , , , , , ,

Walentynki 2017:)

Mam nadzieję, że koszulko – sukienka wam się spodoba. Mi sama sesja się podoba i są to pierwsze zdjęcia, ze współpracy z Jakubem Kaczanowskim. Swój do swojego zawsze ciągnie, co się okazuje. Ten dzień z sesją będę bardzo miło wspominała, bo najlepszy fotograf to ten, który potrafi wykrzesać z modelki luz, zmusić ja do pracy nad mimiką twarzy, a do tego jest życzliwy. Pełen profesjonalizm:)
Walentynki są chyba jakimś szczególnym dniem, prawda? Czy nie? Sama nie wiem, bo od dawna nie czuję tej szczególności. Na Greya nie idę, bo nie mam kiedy;) a może to i dobrze 😛 Serc w domu przyczepionych nie mam, kolacja nie wypali i jedyne co mi pozostało, a to bardzo już dużo, to Wiktoria w czerwonej sukience! Moja duma, moje walentynki! Kolor czerwony faktycznie coś w sobie ma, wystarczy, że założycie zwykłą bluzę, koszulę i dodacie czerwone usta i mało jest takich osób, które nie zerkną na was okiem;) Ostrzegam, że są różne spojrzenia, zwłaszcza te kobiece, czasami wychodzi z nich jad żmii, nie pozwólcie się ukąsić, dawajcie jeszcze więcej miłości uśmiechem, gdyż miłość, to nie tylko mężczyzna i kobieta, możemy ją wyrażać do wszystkich i wszystkiego. Zazwyczaj zerkają kąśliwie te, które by chciały, ale się boją… nie mają odwagi ubrać się odważnie. Ja dzielnie na nie czekam, aby zrozumiały, że “strach ma wielkie oczy”
Są też sympatyczne spojrzenia Panów (te miłe)  i niebezpieczne spojrzenia (od tych uciekamy wzrokiem i zmykamy gdzie pieprz rośnie) W każdym razie nie wolno wam rezygnować z tego koloru!! Bo dlaczego, skoro daje nam tyle ciepła, energii i wyzwala w nas pożądanie..
Taka krótka informacja z Netu na szybko WymarzoneWalentynki.pl “Walentynki wzięły swoją nazwę od imienia chrześcijańskiego męczennika Świętego Walentego. W katolickiej wierze do końca 1960 roku było uroczystością trwającą 11 dni. W XIV wieku pisarz Geoffrey Chaucer jako pierwszy powiązał w swoim wierszu owe święto z celebracją miłości. Wiersz mówi o ptakach miłości króla Anglii Ryszarda II i Anny Czaskiej”

Zdjęcia: https://www.facebook.com/Jakub-Kaczanowski-Photography-27…/…
Modelka: https://www.facebook.com/WiktoriaSchabFotomodel/?fref=ts
Stylizacja/Projekt: Agata Orczykowska Szu Krawcowa: Ula

Wszystkim Bardzo dziękuję!