Tags

, , , , , , , , , , ,

Gustowna klasyka w wersji welurowej, turkus, mieniąca się tkanina i najzwyklejszy golf z najzwyklejszą spódnicą. Po co więcej?  Nic więcej nie potrzeba:)

Mi ta propozycja bardzo się podoba, gdyż można wykorzystać ją rozdzielając te dwa, osobne, wykrojone okrycia. Golf połączyć z dżinsami, fajną kurtką dżinsową, skórą, płaszczem, futerkiem..

Spódnicę to samo! Np. Koszula, ciekawy kozak, bluza krótka, pasująca do ołówkowego kroju spódnicy, możliwości jest mnóstwo! A w połączeniu ze sobą jest piękna całość! Dopełnienie! 100%  Nosicie jak chcecie! Pomimo prostego kroju, coś się dzieje. Jest magia weluru, tkanina się mieni, a kolor jest głęboki, nastrojowy, zmysłowy. Wiktoria podczas sesji oprócz tego, że szczekotała zębami i walczyła z cholernym zimnem, mówiła także, że czuje się w tym pięknie. I słusznie! Moim zdaniem wygląda tu jak jakaś elegancka, włoska piękność:) A to nasza piękna Polka:)

W tej sesji Wiki miała na sobie golf i spódnicę, ale później pokazałyśmy, co jeszcze kobiecego można założyć na ten strój, żeby było cieplej i jeszcze bardziej włosko i kobieco:) Kolejne dzieło z którego jestem dumna, ale zobaczycie go w następnych postach, albo za tydzień, albo za dwa tyg.

Zazwyczaj lubię się odrywać od mody i trochę wrzucać tu Agatę w innym wydaniu. Po pierwsze pokazuję wam siebie w strojach, a po drugie pokazuję wam siebie w tekstach i przemyśleniach. Może wam nie podoba się, to mieszanie mody z życiem, ale ja po pierwsze tego potrzebuję, potrzebuję pewne rzeczy wyrzucić, a po drugie uważam, że moda ma jednak dużo wspólnego z życiem, z postrzeganiem z emocjami z nastrojem artysty z jego uczuciami. Po trzecie są takie osoby, którym to moje pisanie bardzo się podoba i uważają to za naturalność i ciekawostkę, przy której można się zatrzymać, pomyśleć, zauważyć, że ktoś myśli inaczej, że ktoś jest taki zróżnicowany i oprócz tego, że wymyśla jakąś modę jeszcze ma inne szufladki, w które można zajrzeć. Spodobało mi się to określenie;) Dlatego pamiętajcie, żeby mieć dużo szufladek i w każdej coś innego, dziwnego, ciekawego, zastanawiającego, zabawnego. Nigdy nie wiadomo, do której i kiedy ktoś, albo Ty sam będzie chciał zajrzeć.;)

Modelka: Wiktoria Schab

Projekt: Agata Orczykowska Szu

Zdjęcia: Dorota Korcz:)