Tags

, , , , , , , , , , ,

Kochani szybki post dla was!! Musztarda i Miód!! Czyli,co można zrobić z jednej, wielkiej, musztardowo – miodowej, dzianinowej bluzki. Możecie oczywiście zrobić bardzo dużo, nasza wyobraźnia nie ma granic!! Pamiętajcie, że jest to wielka księga, nieskończonych możliwości. Tylko trzeba do niej dotrzeć!! To jest akurat trudne! Mi jeszcze się nie udało dotrzeć do moich niekończących się możliwości!! A już nie mogę się doczekać, bo tam się pewnie dużo dzieje i jest pięknie!! Jeśli chodzi o tą wielką musztardowo miodową bluzę, sprawa wygląda tak!!

Bluzka jest przecięta pod pachami i dzięki temu mamy dwie części. Wykończenie jest z zielonego aksamitu, co usztywnia nam dół. I dodany jest na rękaw pasek z tej samej tkaniny, co według mnie nadaje trochę sportowego stylu. Dół, który został na spódnicę jest dopasowany. Dołu nie trzeba już było wykańczać, wszyta jest tylko gumka w pas i doszyty na środku, nawiązujący do góry, zielony, aksamitny pasek! Możemy rozdzielać te dwa ciuszki i miksować z czym chcemy. Możemy zrobić wersję sportową, możemy pokazać jak dodać szyku sportowo – eleganckiego. Stylistki, to już robota dla was!! Róbcie z tym co chcecie:) Ja nie mam teraz czasu na takie zabawy, ale trzeba się rozwinąć.

Naprawdę padam! Dzieci, praca i jakieś dziwne nowości lub problemy, czy to w pracy, czy w życiu. Mało snu, Rozterki, dylematy osłabiają pasję, wydzierają z człowieka resztę energii, nie pozwalają się skupić na tym co dalej, wprowadzają bałagan w Twoją głowę i zamazują Twój obraz spełnienia… Pamiętajcie, żeby tylko nie wycofać się wcale. Pamiętajcie, żeby zacząć dbać o siebie i swój spokój. Niektórzy mają świadomość tego, że jest potrzebny do osiągnięcia celu i walczą o niego. Każdy ma na to inną metodę. Ja np lubię gdzieś zaszyć się sama. Wy też? Jeśli tak, jeśli lubicie samotność na złapanie energii, a nie robicie tego, nie wyjeżdżacie bo inni bliscy, którzy tego nie pojmują, utrudniają wam takie wyjścia, czy są to inne powody, to pamiętajcie. To nie są powody!! Macie prawo żyć!! I nikt nie może wam tego zabrać. Nikt nie może was zatrzymywać. Gdyż tak naprawdę, to Ty sam się zatrzymujesz, licząc się ze strachami innych.  Dzisiaj musztarda i miód z dodatkiem oliwki zaprasza was do oglądania, a za tydzień… a za tydzień jeszcze nie wiem:)

Zdjęcia: dolny Jakub Kaczanowski https://www.facebook.com/jakubkaczanowskiphotography/?fref=ts

Modelka: Piękna, młoda i silna Wiki https://www.facebook.com/WiktoriaSchabFotomodel/?fref=ts

Projekt: Jeszcze nie taka stara, bo w kwiecie wieku Agata Orczykowska https://www.facebook.com/agata.orczykowska.szu/?fref=ts