Tags

, , , , , , , ,

Sweter damski, ale sukienka:) Kochani przepraszam za chwilowe opóźnienie, dzisiaj piękna pogoda, ale ja mam przygotowany ze starszej sesji pomysł na sweter damski – sukienkę, w kolorach “dziewczyny lubią brąz” i złote łańcuszki podkreślające brązy.. Także w chłodne lato lub wieczorem można załozyć, choć my nie chcemy chłodnego lata. Chcemy słońca!! Witamina D 3, tak ważna dla naszego dobrego samopoczucia. Sesja trochę inna niż poprzednie, ja jestem inna na tych zdjęciach.. ale to chyba dobrze. Radomska Grupa kobiet https://www.facebook.com/aleksandra.bomba.1257?fref=ts Kochani kolejna sesja zorganizowana przez Olę i Dorotkę:)

Było Super, mamy bardzo się cieszyły, była gitara, wąż, różne stylizacje, ale to już więcej na grupie lub na BoyaliFoto u naszej Dorotki. Jestem dziewczyną wychowaną na rocku!! Mam naprawdę eklektyczny gust, lecz rock towarzyszył mi od “gówniary”, zaraził mnie nim mój brat, po drugie lata 8o te, 90 te, to ten czas ballad i prawdy, którą było słychać w utworach o tej “stylizacji” stylistyce muzycznej;) a później poszło z górki… Ogniska, gitara, “Dżem”!! Dżem rozkręcał imprezy, wyłaniał młode miłości, wyznaczał pierwsze pocałunki… Uczył życia i “Dżem” i inne Rockowe zespoły. Zawsze była we mnie też, rockowa dusza:)

Swetry długie były wtedy konieczne, ramoneska, glany, trampki, dużo biżuterii na rękę, kolczyki w całe ucho, wyzywający makijaż, choć ja go nie nosiłam. Bardzo późno zaczęłam eksperymentować z makijażem, bo dopiero na studiach.. Chciałam trochę unowocześnić ten rockowy długi sweter złotymi łańcuszkami.  Można go nosić różnie, bo i do rajstop, jaki i do rurek. Róbcie co chcecie tylko z głową:) Swetry damskie, przecież to cudowna garderoba. Ja nie wyobrażam sobie bez nich życia, uwielbiam!! Wszystkie!! Zwłaszcza te wielkie, powyciągane i najlepiej białe, choć trochę lepiej trzeba o nie dbać!! W sweter damski – sukienkę, zaangażowała się Pani Bożenka Rodziewicz, spaliła pewnie na nim druty:)

Zdjęcia: https://www.facebook.com/BoyaliFoto-Dorota-Korcz-Fotografia-232252026798131/?fref=ts

Ja sobie pozowałam;)

Projekt: Agata Orczykowska/Szu

Wszystkim dziękuję!!!