Kochani wiecie z czego jest ta bluzka?  Oczywiście ze starych spodenek. Wita was recykling. Kiedy miałam dużą dupkę po drugim dziecku, kupiłam je na jakąś imprezę. Nie mogłam w nich już chodzić z wiadomych powodów, widać na zdjęciach:) Dlatego zużyłam czarne spodenki na bluzkę. Dołożone kwiaty z beżowej koronki i bordowa gumka oplatająca brzuch, tworzą coś innego.. Może nie dla każdego jest to ok.

Czasami mi odwala, chcę coś inaczej, chcę coś dołożyć, chcę niestandardowo. Czy ktoś mówi, że nie wolno?!?! Hallo!! Nie słyszę !?! No właśnie, to po co gadać. To co wolno, a czego nie wolno… To co złe, co dobre, albo to co ładne, albo brzydkie… to tylko ludzkie stworzenie jakiejś kreacji, to iluzja… Kto powiedział, że nie wolno w restauracji podnieść talerza ze stołu i jeść w powietrzu nad nim? A dlaczego nie? Trzeba się czuć naturalnie, to ma nam smakować. Nie potrzeba do tego sztuczności, napompowania, gry pozorów. Ostatnio dzięki takiemu zachowaniu i skondensowanemu opisowi dania kelnerce, Panie obok zamówiły to samo danie, kelnerka zaczęła się śmiać, kobiety obok też. Wywołałam w nich naturalność i to była moja największa nagroda i przyjemność. Nie będę opisywała tego co powiedziałam, ale chodzi mi o to, że tak powinno być ze wszystkim, powinniśmy być sobą! Nie możemy zmieniać się dla kogoś na siłę, bo prędzej czy później nie wytrzymamy. Tak jest też w modzie. Nie wolno nam się poddawać, kiedy ktoś nam powie, że to co zrobiliśmy jest słabe, albo że nie jest do końca dobre, albo że wymaga poprawek. Wymaga poprawek, to popraw to! Znajdź taką opcję, która będzie najlepsza dla Ciebie, ale słuchaj przy tym serca, ne daj się zmanipulować temu, że ktoś Cię ciśnie, po to by zmanipulować Twój umysł. Serce jest wolne! To ono ma rację!  Przeczytajcie teraz to “Wszystko co widzisz, to tańczące fotony na zakończeniu Twoich nerwów” “Piękny z tego wniosek, że każde spojrzenie na coś jest już aktem kreacji” Ty człowieku tworzysz swoje życie, otwórz swój umysł, serce, zajrzyj do wnętrza, tam jest mądra księga. Nigdy nie słuchaj innych!! Bo to nie oni są Tobą, nie oni żyją Twoim życiem. Nie należy się porównywać z nikim, Ty chcesz mieć gumkę przy bluzce, która oplata brzuch, a ktoś jej nie chce, bo mu się nie podoba. Tobie nie wystarczy siedzenie w domu, gotowanie, praca w swoim mieście, chcesz więcej. Dlaczego więc jesteś oceniana?!?! Dlaczego Ty nie oceniasz tych, co godzą się na swoje minimum, bo boją się iść dalej.  Bo jesteś mądra/y!!

A może im jest tak dobrze w tym domu i ok, rozumiem?! Najwyższą miarą inteligencji jest obserwacja, a nie ocena. Patrz jak się rozwijam, jak się zmieniam, szanuj siebie, szanuj mnie.. Bądź otwartym człowiekiem na nowe rozwiązania i na błędy. Łaknij zmian… Przymierz bluzkę, która do Ciebie nie pasuje, bo po założeniu możesz zmienić swoje zdanie:)