Tags

, , , , , , , , , , , , ,

To sobie dzisiaj płaszcz wstawię, bo był ze mną na ostatniej sesji, ale jeszcze go nie widzieliście:) Płaszcz z dzianiny na podszewce. Podszewka ma fajny, dziki wzór specjalnie po to, żeby wyglądała  trochę na zewnątrz kiedy jej się podoba. Taki płaszcz w formie szlafroka, z kołnierzem tylko z jednej strony jest wygodny i kobiecy. Zawsze powinna wisieć taka alternatywa okrycia wierzchniego w szafie:) Oczywiście oprócz ramoneski;) ta zawsze i wszędzie na czasie. Podszewki można dawać bardzo różne w zależności od tego, czy ta forma wykończenia ma podkreślać elegancki charakter okrycia, czy sportowy. Ten wzór i kolor podszewki, miał nadać wygodnej tkaninie eleganckiej mocy. Kolory jak najbardziej bezpieczne, nie ma szaleństw!! Jedynym szaleństwem jest podszewka i trochę inny kołnierz . Tyle! To wersja dla tych bezpiecznych osób, które boją się zmian. I trzymają się ciągle jednego, bo tak pozornie bezpiecznie. Naprawdę wszystkie kolory są ok. Zmiany są potrzebne, dlatego chciałabym jeszcze pokazać płaszcze, które mieszczą się w kanonie “bezpiecznych” ludzi, ale mają jakiś smaczek, a później się rozkręcimy i pójdziemy w bardziej odważne pomysły.

Mam ich trochę w głowie. Płaszcz jest o tyle fajny, że można nosić go i latem, jeśli nie ma upału. Spisze się cudownie i do szpilek, i do baletek, czy kozaków zaraz na jesień. Możecie się już w taki zaopatrzeć. Jeśli lubicie nosić płaszcz na gołe ciało, to ta podszewka będzie was miziać przyjemnie, ale to już jak kto woli według potrzeb ;p A potrzeby jak wiadomo, są różne, bardzo indywidualne. Pamiętajcie natomiast, że należy wyglądać na zewnątrz tak, jak ta podszewka. Wy w przeciwieństwie do niej, nie jesteście przyszyci, więc możecie wyglądać na świat i coraz dalej.

Każdy Człowiek jest wolny, zawsze! Tak powinno być. Wolny i świadomy jest ten, który się nie boi. Pamiętajcie stereotypy nie są dla was, wolnych ludzi… Dla was jest intuicja, serce i jego głos, bo to faktycznie można poczuć. Zawsze będzie jakaś grupa osób, która powie, że podszewka nie powinna wystawać, ale wy wiecie, że może być ją widać, bo dlaczego nie?! Kto tak powiedział, że nie może… Kto by nie powiedział, to tylko słowa. Życzę każdemu, aby rozwijał w sobie wolność, pozbył się uprzedzeń i strachu i czerpał esencję  życia, która jest w nas i można z niej czerpać, bez potrzeby potworów, które próbują zainfekować nasze serca i umysły- a te są najbardziej poddatne. Musimy wybudować sobie taką aurę, która będzie razić i nie dopuści do siebie zbyt blisko, wirusa zwanego “podszewki nie może być widać”