Tags

, , , , , ,

Suwaki i mój pomysł na nie zobaczycie już dzisiaj  na blogu. Zapraszam też na facebook Agata Orczykowska Szu i Instagram.

    Kochani, czy guziki, czy suwaki, czy inne dodatki i pomysły, które macie w głowie, możecie wykorzystać jak chcecie. Jeśli intuicja mówi wam, że tak będzie fajnie, jeśli wam się to podoba, to dlaczego nie?! Nie bójmy się łamać zasad. Suwaki nie muszą być tylko w określonych, znanych nam miejscach. Jeżeli wam się spodoba pomysł, przyklejonego suwaka na ścianie w pokoju i spójnie łączy się z całością, to dlaczego go tam nie przykleić ? W modzie też pewne zasady są łamane już dawno. Świetnym przykładem na to jest Vivienne Westwood. Kobieta ta cudowna, wymyśliła styl punk, doświadczała wzlotów, ale też kilka upadków! I co z tego, trzeba próbować, nie można przepraszać ludzi za to, że się próbuje, gdyż większość z nich zasunęło się w worku konserwatyzmu, przykro mi to stwierdzić, ale jednak konserwatyzm, to ciemnota. A ja nie muszę w niej siedzieć. Więc jeśli komuś podobają się rozsunięte suwaki, to fajnie, dla tych osób mogę próbować dalej narażać się na niepowodzenia i powodzenia. Gdyby Vivienne zasunęła się w worku na suwak, nie byłaby tu gdzie jest! Gdyby zwracała uwagę na ludzi z ciemnotą, nie stałaby w blasku światła na szczycie, spełniona jako człowiek, to była jej droga i jej cel, który dostała i nie zmarnowała go… nie należy marnować talentów, których dostaliśmy, bo będziemy z tego rozliczeni. Także do dzieła. Każdy może wyciągnąć z worka swojego wnętrza taką Panią Westwood, która “uważana jest za ostateczną wyrocznię w zakresie szokowania i wyglądu”

“Vivienne Westwood projektuje ubrania tak jak inni podkładają bomby. A przynajmniej race świetlne, które zawsze eksplodują nieoczekiwanie”

Projektantka oświadczyła kiedyś, że “Możliwość przewrotu tkwi jedynie w niepopularnych ideach i nad tym właśnie pracuję” Jeśli chcecie poczytać o tej ciekawej ikonie, polecam książkę ” Kobiety które wstrząsnęły światem mody ”

Póki co zapraszam na suwaki. Minimalistyczny, awangardowy styl, czyli wychodzimy z konwenansów.