Tags

, , , , , , , , ,

Oryginalna bomberka dla was – dzisiaj – ode mnie! Moi drodzy Oryginalna znaczy, że jest oryginalna, bo ma coś do powiedzenia. Oryginalność to nie tylko znana marka, ale też coś co ma charakter, swoje zdanie, chce coś powiedzieć. Nie musi to być perfekcyjne, nie może to być nudne! Może to być niedorzeczne, kapryśne! Czy wtedy nie jest ciekawiej? Takiej kurtki nie znajdziecie nigdy. Cieszę się, że miałam trochę sztruksu i pluszu, bo wyszły z tego dwie fajne rzeczy! Dzisiaj kurtka, a kolejną propozycję, też zobaczycie w swoim czasie.

Kurtek jest naprawdę dużo, nie wiadomo jaką wybrać, jaką założyć, ja zauważyłam, że mam u siebie w garderobie sporo,  zakładam każdą w zależności od tego co mi pasuje, ale i tak głównie, chodzę w dwóch ulubionych, a reszta jest tak w razie czego;) Wiem, że klasyka jest najbardziej bezpieczna, coś co założycie na szybko i pasuje do wszystkiego. Natomiast jeżeli nie lubicie nudy, to ta bomberka też może być waszą ulubioną. A jeżeli lubicie chodzić ubrani cali w bezpieczne stonowane ubrania, typu biała koszulka i dżinsy, to kurtka będzi ich przełamaniem i też będzie pasować. Jedna jedyna na całym świecie, u Szu, zawsze, jeden jedyny egzemplarz:)  Podobają mi się bardzo kolory , są dobrze dobrane, a dwie różne tkaniny dodają jeszcze większej oryginalności. Chcesz się wyróżniać z tłumu, zajrzyj do Szu, na facebooku , na bloga , można napisać, zapytać, czemu nie…

Oczywiście wpisując w wyszukiwarkę “bomberka”, wyskoczą wam najlepsze kolekcje, najlepsze ceny, bezpłatne przesyłki. Najlepszy wybór kurtek, tylko przebierać.

 

Stare kolekcje, nowe kolekcje, przeceny. Pewne jest jedno, że tej tam nie będzie;) Chyba, że ją ją wstawię. Może właśnie zacznę odwiedzać jakieś internetowe sklepy i wystartuję w którymś. Czemu nie:)