Tags

, , , , , ,

Poduszka, poduszkowo. Kochani, dzisiaj nie będzie ani modelki w moich ciuchowych pomysłach, ani mnie, ani ubrań. Dzisiaj nie mogłam się powstrzymać, żeby nie wstawić tej poduszki. Każdy kto ją niechcący widział, mówił jedno!! “Zajebista”, “Jaka Świetna” i ja też tak uważam! Jest  super!!

Pamiętacie kurtkę z ostatniego postu? Pewnie że pamiętacie:) To teraz czas na poduszkę:) Kto z nas nie lubi odpoczywać, myślę, że nawet Ci , którzy wolą aktywny wypoczynek, potrzebują czasami poleżeć, przeczytać książkę, obejrzeć film, albo najzwyczajniej w świecie się zdrzemnąć.. Oczywiście do tego potrzebna jest fachowa pomoc 🙂 Ja np zabieram często taki bagaż ze sobą, jak gdzieś jadę.. Lubię Jaśki, mogę mieć ich pełno! Może być na łóżku buduar, na który padnę jak Pies Pluto po ciężkim dniu .. Uważam, że nawet jeśli w waszej sypialni, nie ma nic oprócz łóżka i białych ścian, to nic tak jej nie ożywi jak właśnie mnóstwo ozdobnych poduszek na pościelanym łóżku.

Także sofa w salonie staje się przytulniejsza, jak kilka takich przyjemności leży i służy nam z pokorą, podkładając się, gdzie się da. Pod głowę, pod plecy, a nawet pod nogi.

Wyobrażacie sobie ile taka poduszka musi mieć cierpliwości, jak wracacie z pracy i nie zmieniacie skarpetek, bo wam się należy odpocząć. Chcielibyście być taką poduszką? Pewnie nie… Także pokory i szacunku uczcie się chociażby od nich. Moje dzieci twierdzą, że lubią się przytulać do takich koleżanek, ale też robić coś przyjemniejszego, czyli wojnę na poduszki. Gorzej jak podczas tej wojny ucierpi ulubiona lampa mamy, albo flakon na kwiaty, ale jak spadnie kwiatek w doniczce, wtedy jest już gorzej i zazwyczaj na takim strzale jest biała flaga;)  To są oczywiście czarne scenariusze, których lepiej nie zakładać, a póki co zapraszam was do odpoczynku z Jaśkiem patchworkiem;)

Chyba będzie więcej poduszek, gdyż dużo za tym przemawia…

Poduszka: Orczykowska Agata Szu

Zdjęcia: Anna Grabowska. Dziękuję Aniu:)