Tags

, , , , , , ,

 Golf obcisły dodaje seksapilu!!

Golf, to jedna z moich ulubionych części garderoby:) Uwielbiam klasyczny czarny, taki zawsze robi wrażenie, podkreśla charyzmę lub jej dodaje, pasuje i na sportowo i do biura, ale czemu nie założyć  na siebie np golfu w innym kolorze na dodatek z innym rękawem – Szu zaczyna delikatnie łamać klasykę i po wstępnych komentarzach widzi, że się opłacało;) Golf kochani jest bardzo potrzebny w szafie, zawsze wygląda się w nim dobrze i chcę przekonać Panie, które lubią dekolt, kochają go pokazywać i nie wyobrażają sobie innej opcji… Uwierzcie, że dekolt nie pasuje w każde miejsce, a jeśli chcecie wyglądać dobrze i seksownie, to golf spełnia takie wymogi, pomimo zakrycia czasem nawet po uszy 🙂 Wystarczy popatrzeć na stare filmy, na Marylin Monroe, Audrey Hepburn czy inne gwiazdy starego kina i współczesnego i zobaczycie taką część garderoby naprawdę często, w najlepszym wydaniu.

Golf jest elastyczny, tkanina ma dwa kolory, co pozwoliło na szybkie kombinacje. Zastanawiałam się na początku, nad  jednolitym, ale jak zwykle coś mnie podkusiło, żeby tego nie robić. Przecież tyle już jest tych normalnych, zwykłych, w sklepach. Postanowiłam stworzyć dwa inne, z tym, że drugi jest bardziej sportowy. Sesję poznacie wkrótce, a póki co, zapraszam na inny rękaw. Będziecie mogli sobie porównać, podyskutować, który lepszy i zamówić taki dla siebie do swojej szafy;)

Pomiędzy tym golfem, a następnym jak mówiłam będą różnice, ale także tło będzie inne. Jadąc drogą i szukając miejsca do sesji nie mogłyśmy się powstrzymać, żeby nie wykorzystać tego cudownego rysunku jako tła i chyba się opłacało… Jest to moja jedna z ulubionych… ale to w następnym wpisie. W tym mamy tło bez rysunku. Oprócz golfu z jednym rękawem są zielone spodnie z weluru, które możecie zobaczyć w poprzednich postach – jest trochę chętnych kobiet na nie:) Torebka natomiast, która zrobiła takie wrażenie, łączy w sobie te dwa odcienie.

Golf i spodnie możecie mieć od Szu, a torebka…proszę dobrze przeczytać firmę na zdjęciu i szukać:) Zapraszam do sesji i dziękuję  Ani Grabowskiej za miło spędzony czas:)