Tags

, , , , , ,

 Ciepły sweter w święta dla was!

Święta, święta i po świętach. Końcówka świąt, mam nadzieję, że spędziliście je ciepło, kolorowo, spokojnie.. Mam nadzieję, że znaleźliście chwilę równowagi, odpoczynku dla siebie.. Chwilę na zmiany, nowe decyzje lub siłę w wytrwaniu w tych, które już podjęliście… Jest to chwila na relaks dla was, współczuję tym, którym ktoś to zepsuł, albo próbował to zrobić. Są tacy ludzie którzy nie umieją zadbać o swój spokój i o swoje święta i w afekcie chcą zniszczyć i wasze. Kochani, wasza przestrzeń i wasze poczucie bezpieczeństwa jest najważniejsze.

Jak zakładam taki sweter, to dostaję namiastkę otulenia ciepłem i komfortem, kolorami wzbudzającymi optymistyczne podejście do życia. Książka którą lubicie, filiżanka dobrej herbaty i taki ciepły sweter są całością. Takie swetrzysko, to dużo pracy, dużo włóczki i dwa druty, muszą sobie z tym poradzić, mało tego, druty są sterowane przez kapitatna, 😉 ale później jaki efekt!

Swetry są przyjacielem w zimną pogodę, i gdy doskwiera nam coś –  jakaś chandra, ból gardła. Gdy idziemy na ognisko, albo wybieramy spacer w chłodny wieczór. Także wtedy, gdy chcesz się wyróżnić, na tyłku masz zwykłe dżinsy, na stopach białe trampki i zwykłą koszulkę, zawsze taki kolorowy przyjaciel pomoże bardzo szybko. Najważniejsze żebyś mogła się poczuć dobrze.. Myślałam o tym, żeby stworzyć mini swetry dla dzieciaków, uroczo.. Można też pomyśleć o takim szaliku, kominie, czy czapce. A wy macie jakieś wizje? Jeśli tak, to słucham waszych propozycji, a póki co zapraszam do obejrzenia “przyjaciela swetra” w przyjemnym kącie..

Zdjęcia: Anna Grabowska