Tags

, , , , , , , , ,

  Poduszki z weluru dzisiaj.. Mogą być, prawda? Wiecie, że lubię welur, aksamit… tym razem sprawdził się w poduszkach, uważam, że odnajdą się w każdym mieszkaniu. Dodając tiul w tych kolorach, pomyślałam o dziecięcym pokoju, ale można też dodać inny kolor tiulu, albo inny rodzaj materiału, albo nie dodawać go wcale… W każdym razie takie poszewki będą ozdabiały wasze gniazdo i ciekawiły oczy innych.

  Ja osobiście lubię dużo, takich rzuconych kwadratów na sofę lub łóżko, wygląda wtedy wszystko tak przytulnie. Jedyne o czym pomyślałam, przy tak białych poduszkach, to o tym, żeby nie ryczeć w nie… hallo kobiety, jak macie mocny czarny tusz na rzęsach, bo będzie poduszka okupiona nie tylko łzami i tuszem, ale też szorowaniem tej delikatnej tkaniny:) Ona by tego nie chciała..

   Miło jest otaczać się ładnymi, przyjemnymi rzeczami. Miło jest je dostawać, miło jest je komuś dawać, tak sobie myślę, że właśnie komuś może dam te poduszki, pewnej małej dziewczynce, która czeka na ciocię i czeka:) Moje dziewczynki chyba zrozumieją.. Dostaną następnym razem:) Takie prezenty są najlepsze. Ja np dostałam ostatnio od kolegi własnoręcznie malowane i zrobione zakładki do książki i to są takie najmilsze chwile… Najcudowniejsze, rzeczy, których nigdzie nie kupisz! To są prezenty z serca, z chęci… bezcenne. Kocham ludzi, zawsze kochałam, zawsze starałam się ich rozpieszczać, ale czasami widzisz, że ktoś tego nie dostrzega i albo się zmieniasz, albo Ci się nie chce, albo robisz się obojętna, nie jesteś sobą… Jeśli zauważasz u siebie takie zmienione cechy, to reaguj na nie jak najszybciej, lepiej będzie dla Ciebie.

  Nie pozwól sobie zabrać siebie.. Choć to może dziwnie brzmi, ale mogą Ci zabrać siebie.. naprawdę.. Pamiętaj, że robienie czegoś dla ludzi i bycie otwartą, naturalną osobą nie jest dziwne, dziwne jest to, że nie rozumie tego Twoje otoczenie w którym przebywasz.. Twoje najbliższe osoby, jeśli masz taki charakter, nie wiąż się za szybko, bo może się okazać, że trafisz do pozornie pięknej bajki zwanej iluzją, a jak się zorientujesz, że to iluzja, mogą Ci już dawno zamknąć przed nosem grube kraty… Ta poduszka fajniejsza jest na pięknej łące z pięknym niebem i z dużą ilością powietrza.. Szukaj osób, które dają Ci dużo powietrza;)

Zdjęcia: Anna Grabowska