Tags

, , , ,

Piżamka delikatna jak piórko, wygodna, kobieca, a w zasadzie górę tej piżamki można na spokojnie wykorzystać jako letnią bluzkę:) Jak wolicie? 

Nie wiem, czy zestawienie kolorystyczne tej piżamy wam odpowiada, ale to zawsze można zmienić. Nie wiem w czym wy tam sobie lubicie spać. Może niektórzy wolą nago, tez można, też ok, ale jeśli lubicie nałożyć na siebie mgiełkę, to będzie to odpowiednia opcja..

Pomyślałam sobie, że może warto rozkręcić pomysły piżamkowe, piżamowe, koszulowo nocne:) w łóżku też trzeba dobrze wyglądać.. Wstać rano prawą nogą i mieć na sobie coś modnego, wypić w tym czymś modnym kawę i zaplanować w głowie dobry dzień. Ja np lubię spać w męskich koszulach. Czuję się w nich dobrze, poza tym każda kobieta wygląda dobrze w takim stroju. Czy jest ktoś, kto się ze mną nie zgodzi? Jeśli uważacie inaczej, zawsze możecie dać swoją propozycję. 

Modne piżamy na leniwe wieczory, z kieliszkiem wina i odpowiednią osobą u boku, to pakiet najlepszy. Każda kobieta chciałaby się czuć pięknie przy swoim mężczyźnie. Piżamka to jedno! Ale zachowanie drugiej osoby, to drugie.. Żeby w kobiecie obudzić kobiecość, nie wystarczy dać jej pięknej piżamki w prezencie, choć być może jest to połowa sukcesu, ale tylko w przypadku kiedy cała otoczka dawania jest wyjątkowa…  Miło  jest kiedy to dawanie nie ucieka się tylko do wręczenia pudełka z piżamą i oczekiwaniu czegoś w zamian. Prezent jest tylko dodatkiem, a pielęgnacja duszy swojej kobiety, to druga sprawa i bardzo odrębna kwestia. Bo właśnie ta pielęgnacja pozwala nam się czuć pięknie. Także zachęcam Panów do jednego i drugiego:) Piżamka zaprasza