Tags

, , , , , , , , ,

Torba w kratę, bo torby jeszcze nie było, a nie każdego stać na Burberry 😉 Słuchajcie, tkaniny mam jeszcze sporo, także możecie śmiało zamawiać torbę od Szu:) Świetna, pojemna, wygląda super. Biała koszulka, dżinsy, cieliste skórzane baletki. Czyli nic takiego, na szybko i wygodnie, a torba w kratę zrobi skromnej stylizacji całą robotę w wizerunku świata, tak zwanych, pieprzniętych na punkcie mody i torebek. Każda kobieta lubi mieć dużo “potrzebnych” rzeczy w torebce. Zawsze wszystko się przyda przecież i otwieracz do butelek, zapasowe buty i wiele innych rzeczy musi tam wejść! Kobieta przezorna, to ubezpieczona kobieta:) Musimy mieć zaufanie do naszych “paczkomatów na  uszach” 

Czytając już bardzo długo pewną książkę, na jednej z prawie 800 stron przeczytałam, że “Mężczyzna  musi znaleźć dobrą kobietę, a kiedy ją znajdzie, musi zdobyć jej miłość. A potem szacunek. Potem musi zyskać jej zaufanie, a jeszcze potem musi, no wiesz, robić to do końca życia. Aż do śmierci. O to chodzi. To najważniejsza rzecz na świecie. Po to istnieje mężczyzna. Mężczyzna jest prawdziwym mężczyzną, kiedy zdobędzie miłość dobrej kobiety, zasłuży na jej szacunek i nie utraci jej zaufania. Jeśli tego nie osiągnie, nie jest mężczyzną”

Ja mam tak z torebką:) Kobieta musi znaleźć dobrą torebkę, pokochać ją, uszanować i ufać jej, że zawsze w każdej trudnej sytuacji znajdzie w niej szybko to co potrzeba. Kiedy zdobędzie taką torebkę, będzie kochać ją zawsze, ta torebka  będzie w jej sercu. Jeśli nie znajdzie takiej torebki, oczywiście nadal jest kobietą, ale nie do końca spełnioną;)  Także mam nadzieję, że to właśnie ta miłość:) Torba jest z dobrej sztywnej tkaniny.. usztywniona wewnętrznie z podszewką w kolorze pięknego, zgaszonego niebieskiego. Ma kieszonki na drobniejsze przedmioty lub telefon. Jest też chroniona suwakiem w środku, żeby nie wypadły z niej nasze wszystkie potrzebne skarby. Jest fajnie duża dla miłośniczek dużych toreb. Ma wystarczająco długie uszy i zdjęcia absolutnie nie oddają jej oryginalności:) Na wiosnę i lato akurat:) Mistrz Pani Iwonka dopieściła ją, a Ania uwieczniła na zdjęciach. Chciałabym ją pokazać w różnych stylizacjach, ale to jeszcze, raczej na spontanie, a póki co torba zaprasza do swojego wnętrza, poznajcie jej duszę 🙂