O mnie

Zacznę może od tego, jak zaczęła się moja przygoda z modą. Tak naprawdę moda od zawsze towarzyszyła mi w życiu, była blisko mnie. Zawsze lubiłam ładne, oryginalne stroje. Uwielbiałam zaglądać do sklepów z odzieżą używaną i chwytać wszystko, co się da – ma „to coś”.

Bardzo często kupowałam skrawki, a czasem spore kawałki tkanin i zanosiłam je do domu. W końcu zrobiło się tego naprawdę dużo, ale nie miałam na nie pomysłu. Skończyłam 26 lat i zaczęło mi czegoś brakować. Przytłoczona codziennością, w te właśnie urodziny zadałam sobie pytanie:Co mogłabym zrobić dla siebie – co da mi radość i satysfakcję? Wtedy właśnie spojrzałam na wciśnięte w kąt torby pełne tkanin i wpadłam na pomysł zorganizowania pokazu mody. Mam dwie naprawdę wspaniałe córki i bardzo normalne, domowe życie, ale pojawiła się nowa miłość… projektowanie! 31 lipca 2011 roku stworzyłam swój własny pokaz mody „Vintage Fashion Show” to właśnie te stare tkaniny, pozyskane z „ciucholandów” i hurtowni ułatwiły mi zadanie. W starej fabryce Izamot w moim małym pięknym mieście Iłża ubrania prezentowały lokalne modelki. Pokaz był sukcesem, ale pozostał niedosyt.

Rozpoczęłam przygotowania do kolejnego, ale ten nie doszedł do skutku. Moja druga córka już pchała się na świat i do tej pory pochłania większość mojej uwagi i energii. Nie chcąc jednak tłamsić mojej pasji do mody, podjęłam decyzję o założeniu bloga. Chciałabym pokazać Wam, to, co wisi już w szafie tak długi czas. Pragnę dzielić się tu moimi pomysłami, czerpać z tego radość i satysfakcję i mam nadzieję dawać ją również moim czytelnikom. Mam nadzieję, że Wasza ocena moich projektów, będzie obiektywna i pozwoli mi czerpać energię do działania. Wizaż będzie dopełnieniem kreacji, kosmetyki i pędzle na pewno również znajdą swoje miejsce, zapewne będę tu też wspominać o moim domowym zaciszu, dzieciach i wielu innych rzeczach, które kocham, lubię, szanuję, które mnie inspirują i składają się na to, kim jestem. Zapraszam do spotkań na moim blogu.